piątek, 6 stycznia 2012

Sylwester 2011 - 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeżycia jeszcze raz wspólnie z nami wkroczenia w Nowy Rok 2012.


 Zabawę podczas nocy Sylwestrowej umilał zespół De Facto.
Dziękujemy, muzykom za wspaniale spędzony wieczór.

 Jak widać na wyżej zamieszczonych zdjęciach zabawa była przednia.

 Zaczynamy odliczanie do zakończenia Starego Roku 2011 a rozpoczęcia Nowego 2012.
 Tak więc 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4,
 3,2 i....
 1, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012Organizatorzy zabawy sylwestrowej dziękują za wspaniałą imprezę wszystkim przybyłym gościom.
Pragną również złożyć wszystkim gościom i mieszkańcom miejscowości Złojec a także wszystkim naszym przyjaciołom życzenia WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I SAMYCH POGODNYCH DNI.

6 komentarzy:

 1. Witam Was
  Wszystko było ok ale WC BYŁO DO NICZEGO
  HEHE

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, złej baletnicy to i rąbek spódnicy.....
  Byłam na tym balu i było super. Super zabawa, super żarcie , super towarzystwo i super obsługa. Panie z KGW i Pan Radny spisali się na 6. Mi się podobało i liczę na powrórkę.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie dlatego trzeba w końcu doprowadzić remont do końca, a nie rozgrzebać i zostawić... bo co to za robota ani jedno nie będzie skończone ani żadna druga inwestycja nie będzie dobrze rozpoczęta i skończona...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też byłam, na Sylwestrze w waszej remizie, było bardzo fajnie... uważam, że to dobrze, że w końcu młodzi zaczynają chodzić tutaj na imprezy bo nareszcie coś się zaczyna dziać, i można gdzieś w końcu pójść blisko domu wygodnie i nie za nie wiadomo jakie pieniądze...
  młodzież robi 18-stki maja gdzie zrobić imprezę nie muszą się gnieździć w domach moim zdaniem to jest super sprawa...

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Serdecznie
  Wy ludzie doceniajcie to co zrobił Pan Darek .Jak by nie Pan Darek to takiej Ładnej remizy by nie było
  Brawo Panie Darku i nie zwraca Pan u wagi na te durne kometarze..
  (iektore Kometarze)

  Pozdrawiam.
  Przemysław Złomaniec

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie czy wy umiecie się tylko czepiać najpierw poznajcie podstawy prawne na jakich zostały zawarte wnioski, czy wy jesteście normalni??
  A co do drogi od pana Skuby to droga należy do powiatu. zastanówcie się trochę. a nie pamiętacie jakie były drogi kiedyś poprzyczki itp teraz to przynajmniej jakoś się jeździ a nie dół na dole dół poganiał. to co zrobione to nie widać tylko umiecie krytykować a sami guzik robicie nawet nigdy nie ma komy kamieni na drodze rozsypać jak przywiozą. Co poprzedni radni zrobili?? Nic kompletnie i to wam pasowało a teraz jak się coś dzieje to jest źle. a co do imprez nikt nie każe wam na nie chodzić nikt nie każe wam za nie płacić. weźcie przemyślcie troche swoje myślenie.

  OdpowiedzUsuń