sobota, 19 marca 2011

Ostatki - Kusaki 2011 w Złojcu.

5 marca w  naszym domu ludowym odbyła się impreza ostatkowa tak zwane KUSAKI. Blog Złojec 1 chciałby przedstawić relację z tego wydarzenia wszystkim zainteresowanym. Tak więc zapraszamy do oglądania:) Już wszystko dopięte na ostatni guzik.
 Zabawa trwała do rana.Tak oto wszyscy zebrani bawili się znakomicie.

2 komentarze:

  1. Wszystko Bylo moze Ok Ale nie podobalo mi sie ze za malo miejsca jest i Tyle kasy tszeba placic za bal. Woje sie pobawic na tamtym koncu niz tu U was Pozdrawiam Serdecznie Marian L

    OdpowiedzUsuń
  2. Panie Radny lansujesz pan Starych Pierdziochów, a młodych Pan nie widzisz. Skacz Pan ze Starymi Babami i rób Pan zdjęcia i to uważasz Pan za gitt, a młodzież to beee? Nie ten rewir?? Nie ten Złojec? No pewnie bo robisz Pan dla tego Złojca w którym nie ma szkoły, a więc szkołę można dyskryminować i dzieci się uczące tam też. W głowie macie imprezki, w tej ruinie a w szkole dzieci na apelu śpiewają sami dla siebie. Dla mnie ten blog to wymiociny i tyle, bo wiecej ciekawych spraw się dzieje wśród dzieci a więc przyszłości naszej wsi i to ich powinniśmy dopingować wspierać i lansować a nie te przyspiewki ludowe i te popijawy ciągle filmowane przez Pana. GRATULACJE!!!!

    OdpowiedzUsuń